Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

İdari Kadro & Görev Dağılımı

Görev Dağılımı
ADI-SOYADI  ÜNVANI  TEL GÖREVLERİ
 Erdal DEMİR  Daire Başkanı    - Daire Başkanı
 Gül DİLEK DARDENİZ   Şube Müdürü 1180 

 - Güzel Sanatlar Fakültesi

 - İlahiyat Fakültesi

 - Diploma Kontrolü ve Onaya Sunma

 - Daire Başkanlığı personel ve diğer idari yazışmalar

 - Uluslararası Öğrenciler

 Aysel BARBOROZ  Şube Müdürü 1487

 - Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi

 - Deniz Teknolojileri MYO

 - Uluslararası Öğrenciler 

 Bahattin ATMACA  Şube Müdürü V. 1178 

 - Eğitim Fakültesi

 - Çanakkale Sağlık YO

 - Konservatuar

 - Diploma Kontrolü ve Onaya Sunma

 - Öğrenci İşleri Otomasyon Programı Koordinatörlüğü

 - ÖSYM ve YÖK işlemleri

 Ümran LAÇİNKAYA   Şef 1186 

 - Fen ve Edebiyat Fakültesi

 - Eğitim Komisyonu ve Senato Kararları

 - Öğrenci Disiplin İşlemleri

 - Yaz Okulu İşlemleri

 Tamer IŞIK  Bilgisayar İşletmeni 1181 

 - Bayramiç MYO

 - Biga MYO

 - Gelibolu Piri Reis MYO

 - Lapseki MYO

 - Yenice MYO

 - Daire Başkanlığı Satınalma ve Ödeme İşlemleri

 - Harç, Kredi Yurtlar Kurumu Burs ve Kredi İşlemleri

 Ali ÖNDER  Bilgisayar İşletmeni 2726 

 - Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

 - Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi 

 - Siyasal Bilgiler Fakültesi

 Semih ÖZDEN  Bilgisayar İşletmeni 1476 

 - Gökçeada Uygulamalı Bilimler YO

 - Gökçeada MYO

 - Çanakkale Sağlık Hizmetleri MYO

 - Uluslararası Öğrenciler

 - Engelliler Birimi

 - Arşiv İşlemleri

 İsmail MERDİN  Bilgisayar İşletmeni 2275 

 - Mühendislik Fakültesi

 - Spor Bilimleri Fakültesi

 - Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

 - Yabancı Diller YO (Hazırlık Sınıfları)

 - Ezine MYO

 - Diploma Eki İşlemleri

 - Kimlik Kartı Basımı ve Takibi

 - Dış İlişkiler Koordinatörlüğü ile İlgili İşlem ve Yazışmalar

 Deniz ÖZÇELİK  Bilgisayar İşletmeni 2731

 - İletişim Fakültesi

 - Turizm Fakültesi

 - Çan Uygulamalı Bilimler YO

 - Çan MYO

 Hülya ULAŞ  Bilgisayar İşletmeni 1073

 - İzinli

 Cumali ÖZLER  Bilgisayar İşletmeni 2795

 - Öğrenci İşleri Otomasyon Programı Enstitü Modülü Sorumlusu

 - Fen Bilimleri Enstitüsü

 - Sosyal Bilimler Enstitüsü

 - Eğitim Bilimleri Enstitüsü

 - Sağlık Bilimleri Enstitüsü

 Serkan GEZEN  Memur 1184 

 - Evrak Kayıt

 - Kimlik Kartı Basımı ve Takibi

 Rabia TİNTİN  Mühendis 1187

 - Ayvacık MYO

 - Öğrenci İşleri Otomasyon Programı sorunlarının çözümü

 - İlk kez kayıtlanacak öğrenci verilerinin sisteme aktarımı

 - Kayıt yenileme öncesi yapılması gereken işlemlerin kontrolü ve takibi

 - Akademik takvimin Öğrenci Bilgi Sistemine işlenmesi

 - YÖKSİS İşlemleri

 - Bologna İşlemleri

 - İstatistiki Verilerin Hazırlanması

 Hidayet DEMİR  Tekniker 1130 

 - Çanakkale Uygulamalı Bilimler YO

 - Öğrenci İşleri Otomasyon Programı sorunlarının çözümü

 - İlk kez kayıtlanacak öğrenci verilerinin sisteme aktarımı

 - Kayıt yenileme öncesi yapılması gereken işlemlerin kontrolü ve takibi

 - Akademik takvimin Öğrenci Bilgi Sistemine işlenmesi

 - YÖKSİS İşlemleri

 - Bologna İşlemleri

 - İstatistiki Verilerin Hazırlanması

 Murat KAYHAN  Teknisyen 1185

 - Ziraat Fakültesi

 - Çanakkale Teknik Bilimler MYO

 - Çanakkale Sosyal Bilimler MYO

 - Staj ve Formasyon İşlemleri

 Ferhat METİN  Teknisyen 1404

 - Öğrenci İşleri Otomasyon Programı Tıp Modülü Sorumlusu

 - Tıp Fakültesi

 - Diş Hekimliği Fakültesi

 Ela ÖNAL  Sürekli İşçi (4-D) 1183  - Özel Kalem 
 Nigar TOSUN  Sürekli İşçi (4-D) 1521  - Uluslararası Öğrenciler
 Sinan KEMER  Daimi İşçi 1184

 - Evrak Kayıt

 - Kimlik Kartı Basımı ve Takibi